porte-jets
Jetskitrailer4 modellen · 500–750 kg · vanaf € 1.011
vanaf € 1.011Jetskitrailer- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 380 kg
- Bootlengte tot
- 3,08 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.175Jetskitrailer- Max. massa
- 650 kg
- Laadvermogen
- 500 kg
- Bootlengte tot
- 3,68 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 2.627Jetskitrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 450 kg
- Bootlengte tot
- 3,60 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.199Jetskitrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 595 kg
- Bootlengte tot
- 3,70 m
- Rem
- Ongeremd
pneumatique
Trailer voor rubberboot en RIB3 modellen · 360–500 kg · vanaf € 1.331
vanaf € 1.331Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 360 kg
- Laadvermogen
- 236 kg
- Bootlengte tot
- 3,60 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.481Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 340 kg
- Bootlengte tot
- 4,20 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.712Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 335 kg
- Bootlengte tot
- 4,40 m
- Rem
- Ongeremd
porte-barques
Trailer voor rubberboot en RIB, Multirollers3 modellen · 360 kg · vanaf € 1.058
vanaf € 1.058Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 360 kg
- Laadvermogen
- 260 kg
- Bootlengte tot
- 4,00 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.076Trailer voor jol en kano- Max. massa
- 360 kg
- Laadvermogen
- 260 kg
- Bootlengte tot
- 4,00 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.171Rollertrailer- Max. massa
- 360 kg
- Laadvermogen
- 260 kg
- Bootlengte tot
- 4,00 m
- Rem
- Ongeremd
galaxy-galaxy-20
Rollertrailer, Multirollers3 modellen · 500–750 kg · vanaf € 1.477
vanaf € 1.477Rollertrailer- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 360 kg
- Bootlengte tot
- 4,50 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.492Rollertrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 590 kg
- Bootlengte tot
- 4,60 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.941Rollertrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 560 kg
- Bootlengte tot
- 4,80 m
- Rem
- Ongeremd
fast
Rollertrailer2 modellen · 500–750 kg · vanaf € 1.877
vanaf € 1.877Rollertrailer- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 340 kg
- Bootlengte tot
- 4,30 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 2.652Rollertrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 550 kg
- Bootlengte tot
- 4,60 m
- Rem
- Ongeremd
bass-boat
Balkentrailer, Balken met tapijt2 modellen · 500–750 kg · vanaf € 1.636
vanaf € 1.636Balkentrailer- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 320 kg
- Bootlengte tot
- 4,42 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.995Balkentrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 520 kg
- Bootlengte tot
- 4,70 m
- Rem
- Ongeremd
timon-basculant
Kanteltrailer, Multirollers2 modellen · 500–750 kg · vanaf € 1.397
vanaf € 1.397Kanteltrailer- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 350 kg
- Bootlengte tot
- 4,60 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 1.603Kanteltrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 560 kg
- Bootlengte tot
- 4,60 m
- Rem
- Ongeremd