Inflate
Trailer voor rubberboot en RIB4 modellen · 500–750 kg · vanaf € 3.155
vanaf € 3.155Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 368 kg
- Bootlengte tot
- 4,15 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.425Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 613 kg
- Bootlengte tot
- 4,15 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.694Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 590 kg
- Bootlengte tot
- 4,55 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.846Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 590 kg
- Bootlengte tot
- 5,25 m
- Rem
- Ongeremd
Excelleron
Kanteltrailer, Kiel- en kimrollen3 modellen · 500–750 kg · vanaf € 2.994
vanaf € 2.994Kanteltrailer- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 360 kg
- Bootlengte tot
- 4,50 m
- Rem
- Ongeremd
Kanteltrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 580 kg
- Bootlengte tot
- 5,25 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.851- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 550 kg
- Bootlengte tot
- 5,50 m
- Rem
- Ongeremd
Excelleron GYRO
Kanteltrailer, Multirollers3 modellen · 500–750 kg · vanaf € 4.027
vanaf € 4.027Kanteltrailer- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 360 kg
- Bootlengte tot
- 4,50 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 4.444Kanteltrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 580 kg
- Bootlengte tot
- 5,25 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 5.585- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 550 kg
- Bootlengte tot
- 5,50 m
- Rem
- Ongeremd
Excelleron Wave
Kanteltrailer, Multirollers3 modellen · 500–750 kg · vanaf € 3.002
vanaf € 3.002Kanteltrailer- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 360 kg
- Bootlengte tot
- 4,50 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.511Kanteltrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 580 kg
- Bootlengte tot
- 5,25 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.964- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 550 kg
- Bootlengte tot
- 5,50 m
- Rem
- Ongeremd
Rib Marine
Trailer voor rubberboot en RIB, Kiel- en kimrollen3 modellen · 500–750 kg · vanaf € 2.994
vanaf € 2.994Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 360 kg
- Bootlengte tot
- 4,50 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.398Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 580 kg
- Bootlengte tot
- 5,25 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.851Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 550 kg
- Bootlengte tot
- 5,50 m
- Rem
- Ongeremd
Rib Marine GYRO
Trailer voor rubberboot en RIB, Multirollers3 modellen · 500–750 kg · vanaf € 4.027
vanaf € 4.027Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 360 kg
- Bootlengte tot
- 4,50 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 4.444Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 580 kg
- Bootlengte tot
- 5,25 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 5.585Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 550 kg
- Bootlengte tot
- 5,50 m
- Rem
- Ongeremd
Rib Marine Wave
Trailer voor rubberboot en RIB, Multirollers3 modellen · 500–750 kg · vanaf € 3.002
vanaf € 3.002Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 360 kg
- Bootlengte tot
- 4,50 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.511Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 580 kg
- Bootlengte tot
- 5,25 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 3.964Trailer voor rubberboot en RIB- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 550 kg
- Bootlengte tot
- 5,50 m
- Rem
- Ongeremd
Jetski
Jetskitrailer2 modellen · 500–750 kg · vanaf € 2.635
vanaf € 2.635Jetskitrailer- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 355 kg
- Bootlengte tot
- 3,75 m
- Rem
- Ongeremd
vanaf € 2.972Jetskitrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 595 kg
- Bootlengte tot
- 3,75 m
- Rem
- Ongeremd
Base
2 modellen · 500–750 kg · vanaf € 1.964
vanaf € 1.964- Max. massa
- 500 kg
- Laadvermogen
- 360 kg
- Bootlengte tot
- 4,50 m
- Rem
- Ongeremd
- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 580 kg
- Bootlengte tot
- 5,25 m
- Rem
- Ongeremd
Navis
Sloeptrailer, Kiel- en kimrollen1 model · 750 kg · vanaf € 4.446
vanaf € 4.446Sloeptrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 530 kg
- Bootlengte tot
- 5,50 m
- Rem
- Ongeremd
Nautique
Kielboottrailer1 model · 750 kg · vanaf € 4.213
vanaf € 4.213Kielboottrailer- Max. massa
- 750 kg
- Laadvermogen
- 525 kg
- Bootlengte tot
- 6,30 m
- Rem
- Ongeremd