Romplengte35,29 mFilter op romplengte
Breedte7,50 m
Diepgang2,01 m
Gewicht171.000 kgFilter op gewicht
Max. vermogen4.800 pk
CE-categorieA
Over deze boot
Superjacht van ruim 35 meter met vijf gastenhutten, vier bemanningshutten en de D2P-romp.
Specificaties
Afmetingen en gewicht
- Romplengte
- 35,29 m
- Lengte over alles
- 35,33 m
- Breedte
- 7,50 m
- Diepgang
- 2,01 m
- Gewicht
- 171.000 kg
- Aantal personen
- 20
Motorisatie
- Max. vermogen
- 4.800 pk
- Aantal motoren
- 2
- Max. vermogen per motor
- 2.400 pk
- Brandstoftank
- 19.000 l
Romp en constructie
- CE-categorie
- A
- Rompmateriaal
- GVK (polyester)
Accommodatie
- Slaapplaatsen
- 10
Uitgebreide omschrijving
Toon volledige omschrijving
De Grande 36M is 35,29 meter lang en 7,50 meter breed. Het schip staat op de D2P-romp, waarmee de werf haar grotere modellen bouwt.
Vijf gastenhutten bieden tien slaapplaatsen; vier bemanningshutten met zes kooien maken permanente bemanning mogelijk.
De bovenbouw bevat koolstofvezel om het gewicht hoog in het schip te beperken. De tank houdt 19.000 liter en de constructie volgt het RINA Class Pleasure Certificate.
Motoren en vermogen
MTU16V 2000 M932.400 pk per motor2.400 pk per motor · dieselDiesel · binnenboord · 16 cilinders · 35,7 lBekijk de 16V 2000 M93 →
MTU16V 2000 M862 × 2.186 pk = 4.372 pk2 × 2.186 pk · dieselDiesel · binnenboord · 16 cilinders · 35,7 lBekijk de 16V 2000 M86 →Wil je weten welke motor in de vanafprijs zit of wat een andere motor kost? De werf of dealer helpt je graag verder.
Vergelijkbare boten
Meer motorjachten →Vanafprijs€ 14.450.000Bekijk bij Azimut




