Romplengte25,22 mFilter op romplengte
Breedte6,30 m
Diepgang1,92 m
Gewicht87.500 kgFilter op gewicht
Max. vermogen3.100 pk
CE-categorieA
Over deze boot
Langeafstandsjacht van ruim 25 meter met vier gastenhutten, twee bemanningshutten en een actieradius die past bij oversteken.
Specificaties
Afmetingen en gewicht
- Romplengte
- 25,22 m
- Lengte over alles
- 25,27 m
- Breedte
- 6,30 m
- Diepgang
- 1,92 m
- Gewicht
- 87.500 kg
- Aantal personen
- 16
Motorisatie
- Max. vermogen
- 3.100 pk
- Aantal motoren
- 2
- Max. vermogen per motor
- 1.550 pk
- Brandstoftank
- 8.100 l
Romp en constructie
- CE-categorie
- A
- Rompmateriaal
- GVK (polyester)
Accommodatie
- Slaapplaatsen
- 8
Uitgebreide omschrijving
Toon volledige omschrijving
De Magellano 25M brengt het langeafstandskarakter van de lijn naar 25,22 meter. De Dual Mode-romp maakt zowel rustig verplaatsen als doorvaren op 24 tot 25 knopen mogelijk.
Aan boord zijn vier gastenhutten met acht slaapplaatsen en twee bemanningshutten met drie kooien, zodat het schip met vaste bemanning te varen is.
Met 8.100 liter aan boord, een diepgang van 1,90 meter en CE-categorie A is dit een schip voor langere reizen buiten de kustwateren.
Motoren en vermogen
MANV12-15501.550 pk per motor1.550 pk per motor · dieselDiesel · binnenboord · 12 cilinders · 24,2 lBekijk de V12-1550 →
MANV12-14002 × 1.400 pk = 2.800 pk2 × 1.400 pk · dieselDiesel · binnenboord · 12 cilinders · 24,2 lBekijk de V12-1400 →Wil je weten welke motor in de vanafprijs zit of wat een andere motor kost? De werf of dealer helpt je graag verder.
Vergelijkbare boten
Meer motorjachten →Vanafprijs€ 5.750.000Bekijk bij Azimut




